La Grace Escape


La Grace a Pepek námořník

Po neustálých bojích Pepka s Blutem o náklonnost krásné Olive přišel den velkého rozhodnutí. Ten den dala Olive jasně najevo, že chce dál světem kráčet s Pepkem. Jeho rival Bluto pronesl velikou hrozbu: „ Jednoho dne budete oba litovat...“. Oni dva ale byli tak šťastní, že jeho hrozbu hodili za hlavu. Přestěhovali se do neznámého města, kde si v poklidu žili a poznávali památky a okolí. Jedné krásné soboty si vyšli na procházku po městě, aby se podívali do muzea La Grace. Pepkovi se úplně zatajil dech, vždyť loď La Gace byla jeho lodí a velikou láskou, na které se plavil po všech mořích a oceánech, ještě dříve než potkal svou Olive.

Pepek se nesmírně těšil na prohlídku, co tam asi uvidí??? Hlavou mu létaly myšlenky a vzpomínky na léta prožitá na lodi, že zapomněl na ostražitost a tak si ani nevšiml, že jeden stín kousek od nich se pohnul a v jeho oku se zle zablesklo. Pepek byl úplně u vytržení z tolika věcí z lodi. A tak se stalo, že vlivem vzpomínek úplně zapomněl na svou Olive.

Najednou se ozval křik „Pepkuuuuu pomooooooc“. V ten okamžik se Pepkovi vynořila hrozba Bluta. Probral se ze svého zaujetí exponáty a chystal se k záchraně své Olive. Jenže, jak už to bývá, plechovku se špenátem nechal doma a byl slabý jako nemluvně. Věděl také, že bez špenátu, piráty v čele s Blutem sám neporazí.

Rychle přemýšlel, jak by se ke špenátu mohl dostat, když tu mu blesklo hlavou, že kdysi na lodi si ukryl jednu plechovku pro případ nouze. Co když jeho kamarádi námořníci, plechovku ukryli i zde v muzeu???

Z dálky se blížili další návštěvníci muzea La Grace, vypadali inteligentně a ochotní pomoci. Nerozpakoval se požádat je o pomoc, aby našel unesenou Olive.

 

Zažij originální unikovou místnost na palubě lodi La Grace s interaktivnímí prvky. Potkej se z námořníky a zachraň Olive.

Hra je připravená pro skupiny 3 - 6 lidí (optimálně 4 - 5), doba hry je cca 50 minut. Nalodit se můžete od 17h v pátek 2.6.2017 do 18h soboty 3.6.2017. Místo je pro 15 týmů. Dokážete zachránit Pepkovu lásku?

Startovné na tým je 600Kč.

Rezervace času zde: http://goo.gl/forms/ulwyfXkIOopUVYtJ3

Před registraci si prosím zkontrolujte, zda je vámi požadovaný termín volný zde: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1BgKcMbU7LjRqVVX2QRZHFvbpfuIwVcxwpVvzVICdAbM/edit?usp=sharing


Načítám, prosím vydržte...