The Maze Runner


Orientační bludiště se po roční pauze vrací! Přijďte si zasoutěžit, či si jen vyzkoušet spojení orientačního běhu a labyrintu :-). Projít či proběhnout se v našem bludišti Vám zabere do 5 minut, zavoďákum tak polovinu :). Těšíme se na Vaší návštěvu a Vaše výkony :)

THE MAZE RUNNER

aneb

mistrovství v bloudění

Milí přátelé, geonadšenci, milovníci nových výzev a příjemné zábavy. Připravili jsme si pro Vás soutěž v nové disciplíně, užívané jako zábavný trénink pro malé orientační běžce
 

Orientační běh je disciplína, kde při běhu v prostředí lesů, luk a skal s buzolou a mapou v ruce se Vám často stane, že se ocitnete na jiném místě, než jste mysleli že jste a hlavně jinde, než jste chtěli .

Abychom Vám tento pocit zprostředkovali, aniž bychom Vás hnali do zmíněných terénů či na delší vzdálenosti a vy si potrénovali svůj orientační smysl s minimální až žádnou fyzickou námahou. Skloubili jsme propozice orientačního mikrosprintu a jak jinak zajistit bloudění, než zasazením do bludiště.

Teď si pojďme říci něco bližšího, kde si celou tu taškařici můžete vyzkoušet a v čem to celé bude spočívat.

Kdy? –
v sobotu 3. června v časech 10:00 až 12:00 a 14:00 až 16:00

Kde? – na souřadnicích 50°30.440 14°09.040


Vyhlášení výsledků mezi 19-20h!

Zač? – startovné 20,- Kč za startujícího (placeno na registraci megaeventu a obsahuje pamětní CWG)


Kdo? – závod je naprosto pro všechny a závodit se bude ve čtyřech kategoriích ( droboť do 10let, mladé naděje 11-15let, ženy 16+ a muži 16+)

Jak? – Každý účastník obdrží na startu bludiště mapku labyrintu s 10 kontrolami které musí ve správném pořadí oběhnout (či obejít, záleží na zvolené taktice a nasazení ) a kleštičkami označit do závodní karty též obdržené na startu.
V labyrintu bude umístěno 15 kontrol, tudíž 5 z nich navštívit nemáte a slouží pouze pro zmatení. Do bludiště budou vždy vbíhat dva závodníci současně, aby se docílilo závodní drmatičnosti, ale budou míti lehce odlišné pořadí kontrol, tudíž se budou pouze míjet a nemít až takový přehled jak na tom soupeř je. Každopádně jediným soutěžním parametrem je výsledný čas, samozřejmě při správném označení kontrol
. Bližší instrukce na místě před Vaším startem

Jak se přihlásit?
Není potřeba registrace předem.

Co potřebujete?
Nic. Vše potřebné Vám dáme, vy se jen nezapomeňte přihlásit a na místě registrace zaplatit startovné

Přijďte si zabloudit, těšíme se na Vás!

 


Načítám, prosím vydržte...