Poslední novinky před registrací


Zítra 12.1.2017 startuje registrace nového ročníku Terezínských her. Jako každý ročník i letos se máte na co těšit. Přesný program zveřejníme na jaře. Organizaci akce se snažíme zpřehlednit tak aby jste se na místě necítili ztraceně.

Body programu se postupně ladí. Základem letošních her je jednak hra Za pokladem pevnosti, která jako každý rok má omezene kapacity a proto neváhejte s registraci. Druhou hrou, která vás bude provázet programem je Sapér – letos v pátek večer si můžete dát sprint a v sobotu se zapojit do Hlavního závodu.

Při registraci do zminěných soutěží je možné jednak si předobjednat geocoin (ve verzi speciálně pro soutěžící). Týmy si můžou objednat s registraci i týmove trička s letošním logem her.

Na programu budou opět aktivity pro celou rodinu. Určitě si můžete zahrát Bubble footbal, děti si užijou zábavu na nano eventu pro děti, který bude celou sobotu plný her a zábavy. Opět se pokusíme o překonání ručníkového rekordu – tentokrát bude čas konání posunut do dřívějších hodin (bude upřesněno). Také se můžete těšit na wigo hru. Samozřejmosti jsou Lab Cache, které vám opět ukáží kus zajimavé historie pevnosti.

Chystáme i různá překvapení – které věřim udělají radost a spříjemní vám víkend na hrách. První z připravených překvapení je otevření MUZEA GEOCACHINGU – jedná se o první stálou expozici, kterou můžete navštívit i po Terezínských hrách. Muzeum vzniká ve spolupráci s městem Terezín a pod dohledem Groundspeaku.

Další překvapení vám budeme postupně prozrazovat (máte se na co těšit) :-)

mikisi


 


přidáno 2017.01.11 15:33:26

KomentářeNačítám, prosím vydržte...