La Grace Escape


Hospoda U admirála Benbowa ... v nejtemějším koutě začouzené přístavní knajpy sedí divný host, jeho obličej plný vrásek a ošlehaný větrem jakoby nepatřil do tohoto světa. Nepřítomný pohled tohoto muže svým výrazem připomíná starého námořníka vyhlížejícího loď, která je ještě daleko za obzorem. Ano, tento starý námořník se jmenuje John Silver a je vlastníkem poloviny tajné mapy. Čeká tu na posádku, která mu pomůže najít druhou polovinu a vydá se s nim na dobrodružnou plavbu za pokladem pirátského kapitána Billy Boona.

 

Silver :  

                    Přistupte blíže cházko vypečená

                     zachtělo se vám pokladu kpt.Flinta?!!

                     No dobrá, zkusíme to s váma,

                     uvidíme, jaká bude s vámi sranda.

 

                     Věc se má tak, že část mapy mám,

                      ale zbytek postrádám.

                      Až všechny díly najdete,

                      tak se tu zas sejdeme.

Zažij originální unikovou místnost na palubě lodi La Grace s interaktivnímí prvky. Potkej se z námořníky a najdi poklad kapitána Billy Bona.

Hra je připravená pro skupiny 3 - 6 lidí (optimálně 4 - 5), doba hry je cca 50 minut. Nalodit se můžete od 17h v pátek 1.6.2018 do 18h soboty 2.6.2018. Místo je pro 15 týmů. Dokážete najít cestu k pokladu?

Startovné na tým je 700Kč.

Rezervace času zde: http://goo.gl/forms/ulwyfXkIOopUVYtJ3

Před registraci si prosím zkontrolujte, zda je vámi požadovaný termín volný zde: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1BgKcMbU7LjRqVVX2QRZHFvbpfuIwVcxwpVvzVICdAbM/edit?usp=sharing


Načítám, prosím vydržte...