Tajná mise


Zažij jedinečné dobrodružství na naší Tajné misi. Hra je součástí Terezínských her 2022 a je připravená pro týmy v počtu 2 až 5 členu. Ke hře budete potřebovat auto jelikož se budete pohybovat v širokém okolí Terezína a Litoměřic. Start Tajné mise proběhne v sobotu 25.6.2022 v 8:00h příjezd do cíle bude nejpozději do 16:00h v sobotu 25.6.2022.

Hra "Tajná mise" znamená, že kromě místa Megaeventu, nebudete znát z trasy závodu NIC - Vaším úkolem tedy bude vyluštit šifru, jejíž zadání dle instrukcí na každém stanovišti odhalíte, a která Vas posune zase o kousek blíže k cíli. Auto je sice nedílnou a nezbytnou součástí závodu, ale slouží jen jako prostředek k přemísťování ze stanoviště na stanoviště - respektujte proto Pravidla silničního provozu!!

Registrace do hry startuje 1.2.2022 od 10:00h Startovne je 1000,-Kč za tým (200kč/osoba při pětičlenném týmu).

 

Principem hry je se přes všechny stanoviště dostat včas do cíle:

1.Nebudete znát přesné místo startu, jediné co budete vědět je doporučená výchozí startovní pozice (Terezín) ovšem můžete na instrukce čekat kdekoliv (klidně i v Praze). V 8:00 se dozvíte instrukce k vašemu startu. Na start se musíte následně dostavit nejpozději do 9:30h
2. Na startu obdržíte všechny obálky kde bude zadání. Dostanete instrukce k úkolům a šifru pro 1. stanovistě, každá obálka bude mít své číslo a obsluha stanoviště nebo cedulka vás upozorní, která obálka je pro vás aktuálně důležitá.V každé obálce bude navíc číslo obálky s další nápovědou (B,C,D)
3.Mezi obálkami budou obálky navíc, slepé (kontrolní) pokud byste je třeba jen trochu rozlepili - budete penalizovaní
4.O čas půjde až na druhém místě.

Přesná pravidla hry obdržíte cca týden před startem.

Týmová trička

 

Připravujeme

 

 

 

Načítám, prosím vydržte...